Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski -Przemyśl - Strona Główna

Parafia pw. MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ POLSKI W PRZEMYŚLU

OVERVIEW

This website parafia-mbkp-przemysl.org presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more users). We have evaluated two pages inside the web site parafia-mbkp-przemysl.org and found one website interfacing with parafia-mbkp-przemysl.org. There is one contacts and directions for parafia-mbkp-przemysl.org to help you correspond with them. This website parafia-mbkp-przemysl.org has been online for nine hundred and forty-six weeks, twenty-two days, twenty hours, and forty minutes.
Locations
Online Since
May 2006

PARAFIA-MBKP-PRZEMYSL.ORG RANKINGS

This website parafia-mbkp-przemysl.org is seeing fluctuating amounts of traffic through the year.
Traffic for parafia-mbkp-przemysl.org

Traffic ranking (by month) for parafia-mbkp-przemysl.org

Traffic ranking by day of the week for parafia-mbkp-przemysl.org

PARAFIA-MBKP-PRZEMYSL.ORG HISTORY

This website parafia-mbkp-przemysl.org was first submitted to the registrar on May 11, 2006. It is now nine hundred and forty-six weeks, twenty-two days, twenty hours, and forty minutes young.
REGISTERED
May

PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

Parafia pw. Świętego Brata Alberta w Przemyślu

Skąpy jest ten, kto nie jest jak On. Nie chcę pociechy ani nieba, pogardzam potępieniem. Chcę cierpieć z Ukochanym, Chrystusem się karmię. On we mnie żyje, nie mogę czynić ani chcieć inaczej niż On. Święty, Święty, Święty.

WHAT DOES PARAFIA-MBKP-PRZEMYSL.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-mbkp-przemysl.org Mobile Screenshot of parafia-mbkp-przemysl.org Tablet Screenshot of parafia-mbkp-przemysl.org

Privacy Protection Service INC dba PrivacyProtect.org

Domain Admin

C/O ID#10760, PO Box 16

Nobby Beach, Queensland, QLD 4218

AU

PARAFIA-MBKP-PRZEMYSL.ORG HOST

I found that a lone root page on parafia-mbkp-przemysl.org took three thousand and ninety-four milliseconds to stream. I could not discover a SSL certificate, so therefore our parsers consider parafia-mbkp-przemysl.org not secure.
176.119.32.183

NAME SERVERS

ns1.netmark.pl
ns2.netmark.pl

I diagnosed that parafia-mbkp-przemysl.org is employing the LiteSpeed os.

Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski -Przemyśl - Strona Główna

Parafia pw. MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ POLSKI W PRZEMYŚLU

CONTENT

This website has the following in the site, "Czy wierzysz w Zmartwychwstanie i życie wieczne? Berenike, Julianna,." Our analyzers viewed that the web site also stated " Do końca roku zostało 262." The Website also said " W szelkie prawa zastrzeżone - Parafia Matki Bożej Królowej Polski - Przemyśl - 2006 - BCK." The website's header had PARAFIA Kmiecie as the most important search term.

SUBSEQUENT BUSINESSES

Parafia pw. MBNP w Grajewie - Witamy

Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Grajewie. Serdecznie zapraszamy na półkolonie które rozpoczynają się w poniedziałek 29 stycznia o godz. Zakończą się w sobotę 03 lutego balem karnawałowym o godz. Zgłoszenia należy kierować do 15 stycznia do. Kancelarii lub zakrystii po Mszach św. parafii MB Nieustającej Pomocy wraz. 1 w każdym dekanacie,. Nowy program wchodzi w ż.

Parafia Pw. Chrystusa Króla

Kochani Parafianie i Goście! Dziękuję Wam za wspólnie przeżyte Triduum Paschalne,. Wszelką pomoc w przygotowaniu liturgii, liczne uczestnictwo, modlitwę i śpiew. Niech ten piękny czas Zmartwychwstania Pańskiego będzie okazją do pogłębiania wiary. Oraz wspólnych wspaniałych spotkań w gronie bliskich, przyjaciół i znajomych. Życzenia od Waszego Proboszcza po kliknięciu w obrazek. Drodzy Parafianie i Goście,.

Parafia pw. Marki Boskiej Różańcowej w Miastkowie

00 w kaplicy w Rydzewie,. Poświęcenie kaplicy na parafialnym cmentarzu. parafianie Miastkowa przeżywali czterdziestogodzinne nabożeństwo ku czci Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, które, na zaproszenie proboszcza parafii, Księdza Kanonika Czesława Dygana, poprowadził Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży, Ksiądz Prałat dr Jarosław Kotowski.

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Trójcy w Mikstacie

Od św Antoniego do św. Już po raz dziesiąty . 25 lutego Niedziela Ad . Światowy Dzień Chorego w . 51 Tydzień Modlitw o Trze . Dzieci z naszej parafii . Dzieci z Bożym błog .

Start - Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Nałęczowie

Kwietnia po mszy świętej o 17. Zapraszamy na misterium pod tytułem Jezus żyje przygotowane przez uczniów klasy 5. W Godzinie Miłosierdzia zgromadziliśmy się na wspólnej modlitwie. Serdeczne podziękowania dla Pani Agnieszki Szymczyk i kwiaciarni Kwietnik za przystrojenie naszego Kościoła. W Poniedziałki Kancelaria jest nieczynna! .